Fri. Jun 5th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

PS-blerja e votave me para fallco

1 min read

Ne redaksite e mediave online shihen te hidhen foto te ndryshme te lekeve te dhena nga partia socialiste si arsye blerja e votes. Cudia e rradhes nuk eshte vetem blerja e votes por fakti qe parate e dhena nga ata jane fallco.

Tallja dhe shperdorimi i qytetareve po behet ne menyre barbare. Ndoshta vlen dhe si nje mesazh per shqiptaret teksa duhet te kuptojne qe pas shitjes se votes asgje sdo te rregullohej ne jeten e tyre por do te shkoje akoma me sketerre, pasi shteti ja dha mesazhin qe po tallet masivisht me po ata qe shesin voten.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.