Mon. Mar 30th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

‘Rama ik’, i zgjedhuri i PS rreh një fëmijë në Durrës

1 min read

Militatët e Edi Ramës kanë bërë të paimagjinueshmen ditën e sotme.

Kanë rrahur një fëmijë që ishte duke bërtitur ‘Rama ik’,

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Katundit të Ri në Durrës.

Fëmija mësohet se është dhunuar nga administratori i fshatit Katund i ri, i cili është përfaqësues i Partisë Socialiste dhe i emëruar i Vangjush Dakos.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.