Sun. Jan 19th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Sarri ka një kërkesë për Juventusin do me cdo kusht në ekip lojtarin e Napolit

1 min read

Sot ne mediat Italiane po qarkullon emri i mbrojtesit napoletan Kulibali si perforcimi i rradhes i Juventusit ne repartin e mbrojtjes

Juventusi sipas mediave italian e ka ofruar 120 milion € qe priten te pranohen nga Napoli dhe Kulibali ka deshire te tranferohet tek Juventusi per shkak te njohjes se vjeter me Sarrin dhe pikerisht kete blerje e ka kerkuar vet Sarri

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.