Tue. May 26th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Vetvritet 18 vjeçarja…

1 min read

Nje ngjarje e rende ka ndodhur vetem pak dit me pare ne Laç por per te nuk ka patur asnje njoftim. Nje 18 vjecare me inicialet M.M ka vendosur ti jap fund jetes duke varur veten. Ajo eshte derguar me urgjenc ne spitalin Nen Tereza por nuk ka mundur te mari ndihmen mjeksore ne kohe.

Mesohet se e reja kishte kohe qe vuante nga depresioni dhe shkak mendohet te ishte dhuna e ushtruar nga i dashuri saj. Megjithate policia ende vazhdon hetimet per zbulimin e ngjarjes.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.