Sat. Jan 18th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

E Pabesueshme sezonin e ardhshëm Messi dhe Ronaldo mund të luajnë bashkë në ekip

1 min read

Nje lajm bombe vjen nga Spanja qe ben te enderrojne tifozet e Juventusit ku gazetat spanjolle kane nxjerr lajmin Bombastik se nese Guardiola shkon ne Juventus blerja e tij do jete Lionel Messi pasi Messi dhe Guardiola kane njohje te vjetra dhe tranjeri deshiron ta ket edhe njeher nen urdhra lojtarin 5 her fitues te topit te arte

Per her te pare 2 rivalet e medhenj mund te jen ne nje ekip Messi dhe Ronaldo dhe pagesa e klauzoles nuk duket te jet problem pasi garant per kete tranferte ka dale sponsori i Juventusit Addidas

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.