Sat. May 30th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Provokon Xhensila me foto, befason komenti i Besit…

1 min read

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të kërkuara në tregun muzikor shqiptar.

Ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me buzëqeshjen dhe zërin e ëmbël qëkur u prezantua në kompeticionin ‘Ethet e së premtes mbrëma’.

Ndonëse kanë kaluar shumë vite nga performanca e saj e parë, Myrtezaj vazhdon të ruaj të njëjtën ëmbëlsi.

Gjitahshtu gjatë kësaj periudhe Xhensila ka qenë shumë e angazhuar me koncerte dhe intervista të ndryshme dhe vazhdimisht ka publikuar foto të shkëputura nga to.

Mirëpo, ditën e sotme ajo ka habitur të gjithë ndjekësit teksa ka publikuar disa foto ku shihet e veshur me pizhama dhe e shtrirë.

“Çdo ditë dëshmoj bekimet e zotit. Çdo ditë është një fillim i ri. Çdo gjë e vogël është e bukur.”, ka shkruar Xhensila pranë fotove, ndërkohë që të gjithëve u ka tërhequr vëmendjen komenti i Besit i cili ka lënë disa emoji zemrash dhe domatesh.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.