Sun. Mar 29th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Spiropali : Sa ka mend Lulzim Basha unë i kisha kur isha 4 vjeç dhe hedh akuza të forta për Berishën

1 min read

Elisa Spiropali në një lidhje live në emisionin OPEN në Top Chanel me Eni Vasilin teksa ishte në debat me ish deputetin e PD Fatbardh Kadilli dhe po debatohej për protestën e Opozites tha se deklaratat e zotit Basha janë shumë qesharake ndërkohë Kadilli u kundërpërgjigj nëse do flasim për delarata qesharake ju mbani rekord në shqipëri

Pas këtij debati Spiropali thekson se është me e zgjuar se Basha madje ironizon duke cituar se sa ka mend Lulzim Basha unë i kisha kur isha 4 vjeçe ose kur isha në barkun e nënës

Ndërsa më pare Spiropali ka bërë një akuze të fortë për Berishën dhe Bashën duke thënë se protestuesit e maskuar u nxiten drejtperdrejt që të bëjnë dhunë nga Sali Berisha dhe Lulzim Basha me një qëllim të vetëm të marrin pushtetin me dhunë

1 thought on “Spiropali : Sa ka mend Lulzim Basha unë i kisha kur isha 4 vjeç dhe hedh akuza të forta për Berishën

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.