Sat. Apr 4th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Berisha masakron Thaçin dhe Ramën ne audience. Ja foto prova

1 min read

Ish-Kryeministri Sali Berisha po ndiqej maksimalisht nga audienca gjatë intervistës që po jepte për emisionin “Pressing” në T7.

Sic mund ta shihni edhe nga fotot më poshtë, në kohë reale, z. Berisha po “masakron” Hashim Thaçin dhe Edi Ramën porsa i përket ndjekjes nga publiku

Shifrat e kryeministrit janë disa herë më të larta se ato të Thaçit dhe Ramës. Ja foto provat

Image

Image
Image

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.