Mon. Dec 16th, 2019

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Denoncimi i Kryetarit të PS do kërkoj azil prej Ramës tani i ka mbetur të më marrë dhe shpirtin

1 min read
Artur Kaçani, kryetar i PS në Devoll

Ish-kryetari i Partisë Socialiste në Devoll, Artur Kaçani ka lëshuar akuza të forta në drejtim të kryeministrit Edi Rama.

“Nuk do ta votoj më Ramën dhe Rilindjen e tij. Sdi ca ti jap më shumë Ramësm, vetëm shpirti më ka mbetur. Mora një furgon dhe nuk më lanë më të punoja. Do shkoj në ambasada, do kërkoj azil.” -tha ai.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.