Sat. May 30th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Pas ndarjes Ilda Bejleri ka një mesazh për ish Deputetin e PD Klevis Balliu

1 min read
Mesa duket moderatorja e sportit ka disa fjalë të fundit për të thënë për ish-deputetin e Partisë Demokratike

Lidhja e moderatores Ilda bejleri dhe ish-deputetit Klevis Balliu u përfol shumë nëpër media. Dyshja janë lidhur e ndarë shumë herë, por mesa duket këtë radhë ka qenë përfundimtare.

Pavarësisht kohës që ka kaluar, Ilda mesa duket ka patur edhe disa fjalë për të thënë për Klevisin.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale dhe krahas saj shkruan: “Unë jam më e mirë se ish-i yt, dhe më e mirë se ajo tjetra.”

Foto e publikuar nga Ilda Bejleri

Me flokë të lagura dhe me një fustan plazhi rrjetë me ngjyrë të zezë, moderatorja mesa duket ka patur një mesazh për të përcjellë për ish-të dashurin e saj teksa ndodhet me pushime në Turqi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.