Tue. Apr 7th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Sali Berisha publikon një tjetër skandal te Erion Veliajt

2 min read

Sali Berisha sot ka publikuar nje Skandal ne rrjetin e tij social facebook dhe ka sulmuar ashper kryebashkiakun e tiranes Erion Veliaj

Statusi i Plotë

Superskandal!

Lal Plehu helmon te varferit me ushqimet e skaduar!

Lexoni denoncimin e krimit te shemtuar nga qytetari dixhital. sb

Z. Berisha miredita. Doja te beja publik nje shemti te padegjuar ndonjehere. Ne mencat falas per te varfrit te Bashkise Tirane sherbehet ushqim i skaduar. Sot ne marketin e lagjes ku banoj gocat qe punonin aty po selektonin ushqimet (makarona, oriz, konserva, etj) dhe ato me date skadimi te kaluar po i vendosnin ne disa kuti kartoni. Kurioziteti me shtyu ti pyes se cfare do ti benin keto ushqime te skaduara, dhe njera nga gocat me psheretiu ne kofidence qe shefi (supozoj qe e kishte per pronarin e marketit) na ka porositur ti paketojme se do ja dergojme bashkise sepse atyre u duhen per mencat e te varferve.
Nuk ka pershtirosje me te madhe kur mendon qe kryetari i bashkise ben bamiresi (i helmon me mire) per te varfrit me mallra te skaduara.
Nuk gjej fjale te tjera per te komentuar me tej, por Zoti vente dore sepse sdi a ka njeri qe i kontrollon keta pseudo bamires. Turp, turp dhe vetem turp.

Ps nuk po vendos adresen e marketit per te mos dekonspiruar burimin

1 thought on “Sali Berisha publikon një tjetër skandal te Erion Veliajt

  1. Ky eshte thjeshte fjalori i sali kermes,qysh ne hyrje te mender qytetarit dicital.O trangull vetem makaronat e orizi nuk kane date skadence ne asnje shtet te botes le me ne shqiperine qe ju kermat politikane e pushtetare e shkaterruat dhe prute ne kete gjendje

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.