Sat. Apr 4th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Kush është deputeti që u shit tek Rama për 50.000€ i dënuar në gjermani

2 min read

Deputeti Ervis Meço akuzohet se është paguar 50 mijë euro dhe me një apartament në Tiranë, që të pranojë mandatin e deputetit në Parlament.

Në një postim në Facebook, ish kryeministri Berisha tregon se një denoncim të qytetarit dixhital. Në të thuhet se deputeti Meço nuk ka arsim të denjë për të qenë deputet. Akuza ndaj tij është se është blerë për të hyrë në parlament. Qytetari që denoncon bën thirrje që të hetohet pasuria e Meços pasi ai nuk mund të justifikojë posedimin e një apartamenti në Tiranë.

Postimi i Berishës

Edvini akuzohet se bleu me 50 mije euro dhe nje hyrje deputetin e Delvines!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje Doktor deputeti injorant qe sdi tabelen e shumezimit dhe qe ne shkoll te mesme ngelej ne vjesht CDO vit Elvis Meco ka mar si shperblim nga Rama Ik ,nje hyrje ne Tiran dhe nje shum prej 50 mij £uro le ti hetohet pasuria kur I ati punon hidraulik dhe mamaja infermiere si mund te ket hyrje deputeti I Romeve ne Tiran Ku para disa vitesh ki injorant pagoji 11000lek tekefoni fikse te albtelekom se fliste me 0900 e di gjith Delvina per kete teneqexhi mire

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.