Sun. Mar 29th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Thumbon deputeti PS : Gjaku sbëhet uje Ermali në Burg Arba Eurodeputete

1 min read
Velaj shkruan në rrjetet sociale se gjaku nuk bëhet fjalë, duke paralelizuar rastin e nipit të diktatorit Enver Hoxha, Ermal Hoxha, i cili u arrestua për trafik kokaine.
Featured image of article: Arba Kokalari në PE, deputeti socialist: Gjaku s’bëhet ujë, nipi i Enverit në Xibrakë, mbesa e Musinesë në BrukselErmal Hoxha, nipi i Enver Hoxhes dhe Arba Kokalari

Deputeti socialist, Fate Velaj ka komentuar zgjedhjen e Arba Kokalarit, mbesës së Musine Kokalarit në Parlamentin Europian.

Velaj shkruan në rrjetet sociale se gjaku nuk bëhet fjalë, duke paralelizuar rastin e nipit të diktatorit Enver Hoxha, Ermal Hoxha, i cili u arrestua për trafik kokaine.

“il sangue non è acqua” (gjaku, nuk eshte uje) thone italianet. Mbesa shkone ne Bruksel, nipi shkone ne Xibrake. Arba Kokalari dhe Ermal Hoxha.”-shkruan Velaj.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.