Sat. Mar 28th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

E rende…Shqipetari godet me çekiç gruan e me pas veten….

1 min read

Në kulmin e një sherri një 65-vjeçar ka humbur arsyen dhe ka qëlluar me çekiç bashkëshorten e tij, një fqinje dhe më pas është vetë qëlluar.

Ngjarja ndodhi këtë të hënë rreth orës 09:40 në shtëpinë e çiftit në Paullo, provincë e Milanos.

Mediat italiane raportojnë se 65-vjeçari që kishte mbetur pa punë prej pak kohësh është shtruar në spital, ndërsa rrezikon seriozisht jetën. Po ashtu edhe bashkëshortja e tij 69 vjeçare. Në gjendje më të stabilizuar ndodhet fqinja e tyre, një 77 vjeçare që shqiptari e goditi me thikë. Mësohet se debati mes çiftit kishte lindur nga arsye banale, por sipas policisë italiane gruaja nuk ka paraqitur ankesa ndaj bashkëshortit të saj.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.