Tue. Mar 31st, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Juventusi revulucion në mbrojtje merkatoja do sjell mbrojtësa të medhenj (Emrat)

1 min read

Juventusi eshte ekipi me aktiv persa i perket merkatos deri me tani pasi emrat e lojtareve kryesore ne ekipet me te medhaja ne Europe po lidhen me Juventusin

Pas Largimit te Barzaglit me shume mundesi do largohet edhe De Siglio dhe Juventusi kerkon te bleje 2 mbrojtesa dhe emrate me te perfolur jane

Sergio Ramos – Real Madrid

Raphael Varane – Real Madrid

De Light – Ajax

Koulibaly – Napoli

Romagnoli – Milan

Manolas – Roma

Marquinhos – PSG

Ne vazhdim do shikohet kush do jet blerja e madhe e Juventusit

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.