Mon. Mar 30th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Lajm i madh për Juventinët lidhur me merkaton

1 min read

Kohet e fundit po behet shume buje ne lidhje me afrimet dhe largimet per merkaton e juventusit gjithashtu edhe emri i tranjerit te ri eshte pikpyetja me e madhe e momentit

Por sot per juventinat Sport Mediaset hapet me nje lajm te madh per Juventinat duke konfirmuar se asnje nga Yjet e skuadres nuk do te largohet nga ekipi Dybala dhe Ronaldo jane te paprekshem gjithashtu do qendroj Cancelo dhe Pjanic

Juventus nuk shet asnjë prej lojtarëve si , Cancelo, Dybala apo CR7. Sipas SportMediaset Jõao Cancelo do të firmosë kontratën e re me Juventus ne fillim të Qershorit!!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.