Tue. Apr 7th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Denoncimi i qytetarit po na shoqërojnë polici vetëm se do marrim pjesë në Protestën e PD

2 min read

Ish Kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot ne facebook nje denoncim nga qytetari dixhital qe tregon se policia po shoqeron njerez pa arsye vetem se ti ndalojne te vijne ne protesten e opozites

Regimi i plotë

Ti shporrim, ti shporrim, ti shporrim qelbesirat!

Mesazh i te burgosurve politik nga qelite e parburgimit te narkoshtetit! sb

Pershendetje dr Berisha, ju uroj shendet e miresi ne familje
Une qe po ju shkruaj jam nga Lezha dhe ndodhem ne Komisariatin e Pol se Lezhes sebashku me kater qytetar te tjere…motivi i shoqerimit eshte vetem politik….dhe po mbahemi ne shkelje te ligjit ku na eshte sekuestruar liria vetem per te mos patur mundesi qe ti bashkohem protestes se sotme qe mbahet ne ora 19 ne Tirane.Rregjimin e krimit dhe droges e ka zene tmerri!
Ne jemi me ju me zemer edhe pse fizikisht klika e narkoshtetit po na e mohon kete te drejte kushtetuese
Ju pershendesim nga qelite e pataburgimit me shprese qe do triumfoj liria e munguar ne keto 6 vite
Me respekt maksimal ti shporrim,ti shporrim,ti shporrim qelbesirat!Rama ik!Fitore!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.