Sat. Apr 4th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Tifozët ëndërrojnë Pogba mund të rikthehet tek Juventusi

1 min read

Kohet e fundit po flitet per nje rikthim te bujshem te Paul Pogbas te Juventusi pasi Pogba tek United eshte larg formes se tij te dikurshme dhe ne Angli nuk po fiton asnje trofe

Ndersa Juventusi do i garantonte vendin e titullarit dhe do ishte pretendente kryesore per te fituar Championsin dhe do kishte mundesine te luante perkrah Dybalas edhe Ronaldos

Tifozet po enderrojne rikthim pasi mbreme Pogba eshte pare mbreme ne Torino qe festonte nderkohe ne Juventus Stadium Juventusi festontet titullin e 8 rradhazi

Paul Pogba prezent në festën private të Scudettos në një lokal në Torino, pas ndeshjes me Atalantan!!

🤔

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.