Tue. Apr 7th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Humb 5 vjeçari në Tiranë, familjarët kërkojnë ndihmë:Nëse e shikoni, njoftoni menjëherë!

1 min read

Një fëmijë 5 vjeç ka humbur sot në zonën e Brrylit në Tiranë. Në një denoncim për “Balkanweb”, familjarët e vogëlushit të quajtur Rejan Ymeri, thanë se djali është parë për herë të fundit pranë “Maternitetit të Ri”, afër të cilës familja e tij zotëron një biznes.

Në momentin që ka humbur djali mbante veshur një xhaketë berry dhe tuta shtëpie.
Të gjithë ata që mund të kenë informacion në lidhje me rastin, ju lutem të konktaktoni në numrin +355 068 23 70 347.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.