Sat. Apr 4th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Gjendet 5-vjecari i humbur pas 4 oresh kerkime

1 min read

Nje femije 5-vjecar humbi mbremjen e djeshme ne zonen e Brrylit. Denoncimi u be nga familjaret per vogelushin e quajtur Rejan Ymeri i cili per here te fundit ishte pare prane “Maternitetit te Ri”

Fatmirsisht vogelushi eshte gjendur 4 ore pas denoncimit te bere ne polici dhe me pas ne media nga familjaret

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.