Tue. Apr 7th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Aksident i renden ne Qaf-Thane…

1 min read

Drejtuesi i një makinë ka shpëtuar mrekullisht në një aksident që ka ndodhur në aksin rrugor Përrenjas – Qafë Thanë.

Siç duket dhe nga pamjet makina ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me një shtyllë.

I plagosuri është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.