Tue. May 26th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Deputeti i PS ka një thirrje për Ramën jep dorheqje bëhu burrë

1 min read

Ka mjaftuar një status dhe gjest prej burri shteti i kancelarit austriak Sebastian Kurz, që deputeti socialist i Vlorës Fate Velaj, të japë mesazhe të koduara për zgjedhje të parakohshme edhe në Shqipëri.

“Sebastian Kurz Une nuk erdha në pushtet për karrigen time. As për të përmbushur një ego. Erdha për të dhënë ndihmesën për Austrine por, une nuk mund të qëndroj në pushtet në këtë situate prandaj, sot jap doreheqjen dhe therrase zgjedhje te parakohshme”.

1 thought on “Deputeti i PS ka një thirrje për Ramën jep dorheqje bëhu burrë

  1. Jam Agim Elezi nga Librazhdi.Ka nje vendim te gjykates shkalla e pare per krup te strukturuar kriminal dhe prokurori krimeve te renda fle mbi dosjen e krimit bron grupin e strukturuar kriminal une jam i bindir se ky prokuror ka lidhje me krimin mbron grupin estrukturuar simbas vendimit te gjykates shkalles pare krimeve te redna vendimi nr 41 dt 05-03-2018 per hetimin.e koncesonin ROT hidrocentrali xhyre marrjen e mases per dekumentat e fallsifikura dhe eleminimin e tyre por ky prokuror vazhdon te mbroje fallsifikatoret ka lidhje me kriminelet .Mua me mban penge prokoria dhe gjyqesori.Te nderuar me kan sjelle nje dem ekonomik prej 2.000.000 ERO dhe deme shendetesor per fsmiljen .Gjygjesori dhe prokoria nuk shesin dhe nuk japin tendera por ne Shqiperi ndodhe e kundera gjyqesori dhe prokoria e kane shkaterruar njerzimin dhe demokracine une nuk hesht.I kam denacuar gjyqtaret dhe prokuroret ne OMN dhe vazhdoj deri sa te shporren ka dhe politikane qe me kan demtuar rende nuk shpetojn dot do ju vije dita te gjitheve.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.