Tue. Mar 31st, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Tranjeri i ri ja kë dëshiron Cristiano Ronaldo ( emrat )

1 min read

Tashmë në itali është çështja e ditës kush do të jetë tranjeri i ri i Juventusit dhe po përfliten shumë emra por mediat sot kanë aluduar se Cristiano Ronaldo ka propozuar disa emra për pankinën

•Sipas [Libero] lajmi publikuar ne TuttoJuve!

Thuhet se Ronaldo ka preferuar Ancelottin ose Mourinho per stolin Bardh e Zi!!

Tani mbetet për tu parë sa i vertet është ky lajm

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.