Tue. Apr 7th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Përplasje mes ministrit Lleshaj dhe Balliut ti je servil që dikur …

1 min read

TIRANË-Ish-deputeti i Partisë Demokratike Kldevis Balliu ka publikuar një status në rrjetet scoiale ku shkruan se ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka ecur shum ënë jetë, sipas tij me anë të lëpirjeve që ka bërë.

Krahas fotos ku shihet Leshaj, në krah të njërit prej bashkëpuntorve më të përfolur të Sigurimit të Shtetit, Dhori Spirollarit, Balliu shkruan se Lleshaj ishte vartës i babait të tij, Fahri Balliu, dhe i përgatiste edhe kafen.

Në krah të Dhori Spirollarit, bashkëpuntor i Sigurimit të Shtetit me pseudonimin ‘Studiuesi’, Sandër Leshi kërcënon qytetarët.

Në fak Spirollari duhet shkarkuar nga detyra, pasi ai është konfirmuar si pjesë e Sigurimit të Shtetit edhe nga Autoriteti i Dosjeve.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.