Sun. Mar 29th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Pas largimit të Allegrit vijnë lajme të mira për tifozët e Juventusit

1 min read

Pas largimit të Massimiliano Allgerit situata në skuadrën bardh e zi është qetesuar dhe disa lojtarë që kërkonin largimin tashmë kanë vendosur të qëndrojnë

Paulo Dybala dhe Joa Cancelo kanë qenë të pakënaqur me Allegrin si tranjer për shkak të aktivizimit te paket dhe kishin kërkuar largimin por tani ato kanë vendosur të qëndrojne në Torino

Joa Cancelo nuk do largohet nga Juventusi

Romeo Agnesti ( ekspert merkatoje )

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.