Mon. Mar 30th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Tifozve nuk do u pëlqej fare ja kush është favorit për tu bërë tranjer i Juves

1 min read

Gjithmon ka pasur nje urretje te Mourinjos dhe tifozave juventine qe nga koha kur Mourinho ishte tranjer i interit

Edhe pas largimit nga Inter shpeshher Mourinho ka thumbuar Juventusin me deklarata bombastike dhe gjithmone tifozet e juventusit e kane urryer Mourinhon por tashme ne mediat Italiane po qarkullon lajmi se

Mourinho mund te behet tranjer i Juventusit

Ky lajm eshte publikuar nga Sky Sport dhe Tutto Sport dhe eshte pritur keq nga tifozet bardh e zinj tani mbetet per tu pare cfare do vendosin drejtuesit e Juventusit

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.