Thu. Oct 17th, 2019

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Deputetja e PS i mori 150.000 € kandidja e PS tenton vetvrasjen

2 min read

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një tjetër skandal që po ndodh në kampin rilindas në Kuçovë.

Në Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili tregon se Sybi Shehu, i cili u përfol në media si kandidat i PS për bashkinë e Kuçovës ka tentuar vetëvrasjen.

Sipas qytetarit, Shehu ka tentuar të vetëflijohet pasi humbi 150 mijë euro, të cilat ja dha Ermonela Felajt për t’u bërë kandidat për kryetar bashkie, por që gëzimi i tij zgjati vetëm 3 orë, pasi Rama në fund vendosi të kandidojë besnikun e tij Kreshnik Hajdari.

Postimi i Berishës

Drejte vetevrasjes kandidati tre oresh i PS per bashkine e Kuçoves!

Kishte paguar 150 mije euro ndrikull Felajt!

Denoncon qytetari dixhital. Lexoni mesazhin e tij. sb

Pershendje Doktor. Dua tju informoj per nje ngjarje qe ka ndodhur ne kucove dy kandidat per kryetar bashkie te ketij rrethi, kan paguar tek Ermonela felaj nga 150 mij euro per ti perzgjedhur emrin tek Kryeministri. Sybiu shehu, para dy ditesh tentoj vetvrasjen ne liqeni gorajt rethi kucove, nga zhgenjimi qe mori nga Ermonela felaj ku humbi dhe 150 mij euro sepse emrin ja vuri vetem per dy ore sa u tha ne media dhe pasaj ndryshoji me perzedhjen e kanditatit tjeter ushtarit me te besuar Kreshnik hajdari ku dhe ai ka paguar 150 mij euro. Informacion i sigurt nga burime te sigurta brenda njerzve te afert. Te lutem publikoje. Gjith te mirat.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.