Sat. Mar 28th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Tenton vetëvrasjen kandidati i PS…U mashtrua nga deputetja

2 min read

Një tjetër mesazh denoncues ka mbërritur ne inbox-in e ish kryeministrit Berisha. Këte herë qytetari dixhital denoncon rastin e Sybi Shehut i cili u përfol kohët e fundit si kandidat i PS për Kucovën në media. Sipas qytetarit Shehu ka tentuar ti jap fund jetës pasi humbi një shumë prej 150 mij eurosh të cilat ia dha Ermonela Felajt për tu bërë kandidat për kryetar bashkie. Por kjo gjë zgjati vetëm 3 orë pasi Rama në fund vendosi të kandidoj favoritin e tij Kreshnik Hajdarin

Postimi i plotë i ish kryeministrit Berisha :

Drejte vetevrasjes kandidati tre oresh i PS per bashkine e Kuçoves!

Kishte paguar 150 mije euro ndrikull Felajt!

Denoncon qytetari dixhital. Lexoni mesazhin e tij. sb

Pershendje Doktor. Dua tju informoj per nje ngjarje qe ka ndodhur ne kucove dy kandidat per kryetar bashkie te ketij rrethi, kan paguar tek Ermonela felaj nga 150 mij euro per ti perzgjedhur emrin tek Kryeministri. Sybiu shehu, para dy ditesh tentoj vetvrasjen ne liqeni gorajt rethi kucove, nga zhgenjimi qe mori nga Ermonela felaj ku humbi dhe 150 mij euro sepse emrin ja vuri vetem per dy ore sa u tha ne media dhe pasaj ndryshoji me perzedhjen e kanditatit tjeter ushtarit me te besuar Kreshnik hajdari ku dhe ai ka paguar 150 mij euro. Informacion i sigurt nga burime te sigurta brenda njerzve te afert. Te lutem publikoje. Gjith te mirat.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.