Mon. Jan 20th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Plas tek Juventusi : Nësë Allegri nuk largohet at’her do të largohen këto yje

1 min read

Tashme as yjet e ekipit nuk e duan me Allegrin tranjer dhe kane paralajmeruar largim nga skuadra nese nuk largohet Allegri

Nese qendron Allegri largohen: Dybala, Pjanic, Cancelo, D.Costa!

Nese largohet Allegri largohen: Mandzukic, De Sciglio, Cuadrado,

Tashme u mbetet drejtuesve te vendosin fatin e Allegrit

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.