Sat. Mar 28th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Lajm bombë Griezman mund të vij te Juventusi nësë bëhet shkëmbimi me …

1 min read

Lajmet e fundit kanë folur për largimin e Griezman nga Atletiko Madridi dhe destinacioni i tij do ishte Barcelona e cila do paguante 120 milion € e cila ishte klauzola e largimit

Por oret e fundit Tutto Sport ka publikuar nje lajm qe Griezman mund te tranferohet tek Juventusi dhe te behet shkembimi i madh Dybala-Griezman pasi lojtari juventusit pelqehet shume nga Diego Simeone por edhe Dybala do largimin pasi Allegri kete sezon nuk e ka aktivizuar rregullisht dhe i ka lene pak minuta

Ditet ne vijim do mbetet per tu pare si do shkojne bisedimet mes paleve

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.