Sun. Mar 29th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

FOTO Dhuna mbi Sehit Dollapin dalin pamjet e rënda

1 min read

Këto janë shenjat e dhunës dhe dëmtimeve në trupin e sekretarit organizativ të Partisë Demokratike Sahit Dollapi. “BalkanWeb” sjell fotot e publikuara sot për herë të parë në emisionin “Të paekspozuarit” në News24 ku Dollapi ka treguar për natën e 11 majit dhe gjithë çfarë ndodhi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.