Tue. Apr 7th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Mesazhi shokues drejtuar Sali Berishes…

1 min read

Ish kryeministri Sali Berisha eshte i njohur per pulikimin e denoncimeve qe qytetaret dergojne ne inboxin e tij.
Rasti i rradhes eshte derguar nga nje i burgosur i cili pershkruan kushtet ne te cilat ndohen te burgosurit qe jane arrestuar gjate protestave kombetare te opozites.

Doktor miremengjesi !Se pari te uroj shendet dhe cdo te mire.Trajtimi i te burgosurve politike nga i semuri mendor edvin rama dhe banda e tij ne burgjet e ketij vendi eshte çnjerzor !Me mire trajtohet nje vrases,perdhunues apo grabites sesa nje i burgosur politik !Ne burgun e Fushe Krujes mbreme kane çuar 5 te burgosur te rregjimit te narkomafias se edvin rames !Jane futur ne nje ambjent pa ndriçim dhe pa asnje kusht,siper sustave te çjerra nga koha gjithe naten nuk kane fjetur !!!!! Katastrofe,ne 2019-ten te kete trajtim mizor si ne burgjet e Sirise. Ky eshte shteti monstruoz i bandes kriminale me emrin rilindje !!!! Avokati i popullit ,te shkoje e te verifikoje situaten. Me shume respekt!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.