Fri. Jun 5th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

SALI BERISHA KA NJË MESAZH TË FORTË PËR EDI RAMËN

1 min read

Ish-Kryeministri Berisha i është përgjigjur konferencës së dytë të Ramës me gazetarët brenda tre dy ditësh me një postim të shkurtër ku i kujton atij se duhet të kthjellohet dhe të heqë vizat.

“Nuk shpetohet lekura duke braktisur zyren dhe fshehur ne vend strehimet e Enverit! Mbathja nje minute e me pare. Rama ik!”, shkruan Berisha në postimin në facebook të shqoëruar me dy foto nga protestat e opozitës.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit.
Dy foto dhe ndonje keshille per Edvinin! Edvin nuk mbahet pushteti me viza, gaz, helm, horra, strehime ne bunker dhe monologje boshe!

Hiqi vizat, kthjellohu per nje moment. Shiko vetem keto dy foto qe po ti postoj per te te ndihmuar sadopak! Nuk shpetohet lekura duke braktisur zyren dhe fshehur ne vend strehimet e Enverit! Mbathja nje minute e me pare. Rama ik! sb

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.