Sun. Mar 29th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Lajm i keq për Juventusin i largohet mbrojtësi më i mirë drejt skuadrës së…

1 min read

Cancelo eshte prane kalimit tek City per 60 mln euro. Allegri nuk eshte i kenaqur nga rendimenti i portugezit ne fazen mbrojtese. Te shumta gabimet e tij qe Juves i kane kushtuar pjeserisht 2 trofe. Nje gabim fatal kunder Atalantas ne Bergamo per Kupe dhe 1 kunder Ajax. Te dy komplikuan ndeshjen. Nga ana tjeter, edhe ne fazen sulmuese duket se nuk eshte ai i fazes se pare. Nese operacioni do te konkretizohet, do te ishte nje aspekt pozitiv edhe per bilancin pasi do te gjeneronte nje fitim prej 28 mln euro nga investimi prej 40 mln euro i bere sezonin e kaluar.

( Gazzetta dello Sport )

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.