Fri. Jun 5th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

KUSH DO E DREJTOJË JUVENTUSIN SEZONIN E ARDHSHËM EMRI I RI

1 min read

Juventusi është në kërkim të një tranjeri për vitin e ardhshem pasi me shume mundesi Allegri do largohet pasi kushti kryesor qe te qendronte ishte fitimi i champions leagues dhe deshtoi pasi u eleminua nga Ajaxi

Shume emra jane ne liste por kryesoret jane Conte dhe Guardiola por sot po qarkullon nje emer i ri i Didier Deshamps pasi do largohet nga kombetarja e Frances

Nese iken Allegri mund te vije Deschamps. Conte nuk eshte kontaktuar.

( Di Marzio )

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.