Sun. Mar 29th, 2020

Demokracia

Fjala e lirë e shtypit

Dergohet ne Spital Seit Dollapi me 4 Patrulla Policie si te ishte kriminel lufte

1 min read

Duke iu referuar burimeve nga policia tha se sekretari organizativ i PD, është transportuar me ambulancë në spital pasi pretendon se është dhunuar nga policia.

Policia ka shoqeruar nen masa te forta Dollapin drejt Spitalit ku mesohet se kan qen 4 patrulla te Fnsh

Policia ka dhunuar numrin 3 te Partise Demokratike Seit Dollapin para parlamentit gjithashtu eshte ushtruar dhune dhe ne komisariat


Po kështu mësohet se ambulanca është shoqëruar me 4 grupe të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copyright © Demokracia.co, 2019. Newsphere by AF themes.